Investujte výhodně a bez rizika

Moderní systém vzájemného půjčování nabízí výhodnější úroky a nulové riziko.

Proč investovat
s PORT Invest?

Investování s PORT Invest přináší jedinečný způsob zhodnocování Vašich peněz prostřednictvím aukce do rychlých půjček, který Vám garantuje nulové riziko, plné krytí neúspěšných investic a zaručený vysoký výnos.

Investujte Vaše volné finanční prostředky nebo reinvestujte Vaše zisky s rychlou návratností. Vaše finance budete mít neustále plně pod kontrolou také díky tomu, že víte, kde se vaše finance nacházejí.

Investování s PORT Invest
je bezpečné, racionální a ziskové

Jednoduchost

Proces investování s PORT Invest je plně automatizovaný a přizpůsoben investorům v intuitivním uživatelském rozhraní. Vše od registrace až po péči o své investované finance je možné prostřednictvím několika kliků, jednoduše, rychle a s přehledem.

Transparentnost

Všechny investice a transakce máte pod svým dohledem detailně v uživatelském profilu investora. Díky přehlednému rozhraní vidíte nejen každou transakci, ale také všechny další potřebné informace ohledně Vašich investic, jako je například smluvní dokumentace.

Bezpečnost

Naše technologie mají vysoký stupeň ochrany s nejmodernějšími prvky. Vysokou bezpečnost Vaší investice garantujeme po všech stránkách, zakládáme si na důkladné ochraně Vašeho uživatelského profilu investora a Vámi investovaných finančních prostředků.

Flexibilita

Spolupráce s námi je přizpůsobena Vašim potřebám, vklady a výběry Vašich finančních prostředků jsou bez vázanosti, časového omezení nebo poplatků. Váš uživatelský profil investora je plně pod Vaší kontrolou a na investování nepotřebujete předchozí zkušenosti.

Garance

Výnos z investovaných prostředků evidujeme u všech našich investorů. V případě neúspěšné investice Vám vrátíme zpět Vaše investované finance a to samozřejmě v plné výši. Úroveň rizika tím prakticky neexistuje a námi poskytovaná služba je zaručeně bezpečná.

Výnos

Investování s námi nabízí investice až do výše 24.33% ročně, tím několikanásobně přesahuje výnos než v jiných investičních příležitostech. Na základě naší garance vrácení peněz v případě neúspěšných investici Vám umíme zaručit nulovou ztrátu a garantovaný výnos pro každého investora.

Zákazníci jsou nejlepší reference